logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---
A
A
A
 
'Katolicyzm' już w Polsce
Studio Katolik, w pierwszej połowie maja 2018 roku, wprowadziło na polski rynek wersję polskojęzyczną (lektor/napisy) długo wyczekiwanego amerykańskiego serialu dokumentalnego pt. „Katolicyzm – pasjonująca podróż w głąb wiary”, do której biskup z archidiecezji Los Angeles, zaprasza wszystkich, bez względu na wiek, wyznanie czy stan wiary.
 
Elokwentnie, rzeczowo i z zacięciem dziennikarskim, odwiedzając miejsca ważne dla dawnej i współczesnej historii chrześcijaństwa, Barron przystępnie i ciekawie prezentuje skarby duchowości i kultury, tworzone przez ponad miliardową społeczność katolikchrześcijan na świecie. Od Ziemi Świętej, przez Ugandę, wspaniałe świątynie Francji, Włoch, Irlandii, Hiszpanii, po ulice Meksyku, Kalkuty, Warszawy i Nowego Jorku, towarzyszy widzom w poszukiwaniu i odkrywaniu misterium wiary katolickiej.
 
Bp Robert Barron jest założycielem katolickiego apostolatu „Word on Fire”. Święcenia kapłańskie przyjął w roku 1986 w Archidiecezji Chicago. Cztery lata wcześniej uzyskał stopień magistra filozofii na Katolickim Uniwersytecie Ameryki. Studia doktoranckie z teologii ukończył w roku 1992 w Paryskim Instytucie Teologicznym. Do posługi biskupiej jako biskup pomocniczy w Archidiecezji Los Angeles, został powołany przez papieża Franciszka 21 lipca 2015 roku. Celem Apostolatu „Word on Fire” jest zapraszanie ludzi do uczestnictwa w życiu Kościoła, który jest Mistycznym Ciałem Jezusa, i do korzystania w pełni z Jego darów. Aby efektywnie spełniać tę misję, apostolat skutecznie wykorzystuje współczesne formy komunikacji medialnej oraz innowacyjne technologie.
 
Zwiastun i opis odcinków: www.sklep.katolik.tv


 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2018   |  Facebook