logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---
A
A
A
 
Październikowe nagrania w CFD
 2 października 2016 r. zakończyła się sesja w ramach Szkoły Biblijnej pt. "Hiob. Księga nadziei". Prowadzącym sesję był ksiądz biskup Grzegorz Ryś biskup pomocniczy archidiecezji krakowskiej.
Księga Hioba mówi o Bogu, który ma nadzieję, że człowiek nie zwątpi w Niego w sytuacji ekstremalnego cierpienia i ogołocenia. Mówi także o człowieku, który ogołocony ze wszystkiego, nie traci nadziei, że Bóg jest dobry, że nie zapomniał o nim i wyprowadzi go z dołu zagłady; nie traci nadziei także wtedy, gdy Bóg nie odpowiada na jego pytania. Człowiek stoi przed wyborem: zgodzić się na Boga, który jest tajemnicą, albo zbuntować się i zwątpić w Niego.
 
W dniach 7-9 października 2016 r. odbyła się natomiast sesja w ramach Szkoły Kierownictwa Duchowego pt. "Bliskość, która leczy". prowadzącym był Bogusław Szpakowski SAC - kierownik duchowy i ekolekcjonista, psychoterapeuta i wykładowca etyki, formator w Szkole Wychowawców WSD przy CFD. 
Bliskość to właściwość relacji „ja” z innym „ty”, a także boskim „Ty”. Wszyscy jej pragniemy, gdyż jest podstawową potrzebą ludzką. Bywa jednak niedoceniana, zaniedbywana, a nawet porzucana. Bez niej nasze serca stają się zimne, skurczone i cierpimy z powodu osamotnienia. Bliskość jest jak rozgrzewający pokarm i lekarstwo przynoszące zdro­wie dla naszych serc. Wzrasta, gdy ją dostrzeżemy i troskliwie pielęgnu­jemy. Można się jej uczyć. W trakcie sesji będziemy uważnie poszu­kiwać tego, co pomoże nam świadomie budować wzajemne relacje, aby doświadczać bliskości z drugim człowiekiem i Bogiem.
 
Obie sesje zostały przez nas oczywiście wydane na płytach CD i są dostepne w naszym sklepie:
 
 
Hiob. Księga nadziei 


 
Bliskość, która leczy

Bliskość

 
Zapraszamy do nabycia!.
 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2018   |  Facebook