logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---
A
A
A
 
”Biblia Audio Superprodukcja” - również u nas!
Mamy przyjemność poinformować, że w ostatnim czasie, w Studio Katolik twały nagrania największego słuchowiska w Polsce i Europie! Udźwiękowiona wersja Biblii, to niespotykany i jedyny w swoim rodzaju pomysł realizowany przez wspaniałych, polskich aktorów, który wychodzi naprzeciw współczesnemu odbiorcy. 
 
"Biblia jest dziełem, o którym wiedzą wszyscy, ale nie każdemu udało się ją przeczytać. W dobie cyfryzacji i coraz większych możliwości technologicznych, każdy powinien mieć do niej dostęp. Zdajemy sobie sprawę, że próba udźwiękowienia Pisma Świętego, to wyzwanie, ale chcemy je podjąć, bo bez wątpienia warto" - możemy przeczytać na stronie projektu. 
 

 
Do pracy zaangażowano ponad 300 aktorów. W ponad 110-godzinnym słuchowisku Nowego Testamentu usłyszymy głos między innymi: Krystyny Jandy, Jerzego Treli czy Małgorzaty Kożuchowskiej. W naszym studio pojawili się: Anna Polony, Ewa Kaim, Dominika Bednarczyk, Marcin Czarnik, Radosław Krzyżowski, Ryszard Łukowski, Tomasz Augustynowicz, Krzysztof Zawadzki i Jerzy Święch. Nad reżyserią czuwał Leszek Zduń. 
 
Przedsięwzięcie realizowane jest dzięki dobrowolnemu wsparciu pieniężnemu. "Traktujemy nasz projekt jako wydarzenie społeczne i kulturalne. Biblia, oprócz swojej nieocenionej wartości dla ludzi wierzących, to także dzieło literackie, z którego na przestrzeni lat czerpali i nadal czerpią twórcy kultury, najczęściej powielane dzieło w dziejach świata czy początek znanych nam norm społecznych, kulturowych czy prawnych" - tłumaczą realizatorzy. Pomysł zyskał tak ogromne poparcie społeczne, że obecnie zbierane są już środki na audialną wersję Starego Testamentu! 
 
 
BIBLIA AUDIO superprodukcja będzie dostępna dla każdego nieodpłatnie na stronie bibliaaudio.pl, na kanale YouTube, w serwisie SoundCloud czy jako podcasty. 
 
Studio Katolik zachęca do dalszego wspierania projektu: https://wspieram.to/bibliaaudio. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie ponownie będziemy mieli okazję gościć wspaniałych artystów i podziwiać ich pracę nad słuchowiskiem! 
 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2018   |  Facebook