logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---
A
A
A
 
Budujemy Dom Słowa! Planowana rozbudowa CFD
Z wielkim zainteresowaniem obserwujemy plany Centrum Formacji Duchowej, które w najbliższej przyszłości zamierza rozpocząć budowę nowego budynku i tym samym powiększyć możliwości przyjmowania uczestników sesji i rekolekcji.
 
Potrzeba ostatnich lat ukazała w CFD coraz większe zapotrzebowanie na modlitwę Słowem Bożym i rekolekcje w milczeniu. Coraz więcej osób zgłasza chęć uczestniczenia w weekendowych sesjach rekolekcyjno-formacyjnych. Jednak ze względu na niewystarczające zasoby infrastrukturalne, działalność ta jest w znaczącym stopniu utrudniona, a w dłuższej perspektywie czasu, przy braku inwestycji w infrastrukturę, zostanie ograniczona. 
 
Przygotowaliśmy krótki klip promocyjny w kilku wersjach językowych o tej inwestycji. CFD jest naszym głównym partnerem w działalności wydawniczej, dlatego z nadzieją patrzymy na te plany rozbudowy. Wierzymy, że pomoże ona w jeszcze lepszym realizowaniu naszej wspólnej misji ewangelizacyjnej, realizowanej między innymi poprzez rekolekcje, sesje formacyjne i działalność wydawniczą. 
 
 
 

By dowiedzieć się więcej o rozbudowie Centrum Formacji Duchowej w Krakowie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: https://cfd.sds.pl/rozbudowa/ 
 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook