logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---
A
A
A
 
Dojrzałość w relacjach
W dniach 2-4 listopada 2018 roku w ramach Szkoły Kierownictwa Duchowego odbyła się sesja formacyjna „Dojrzałość w relacjach”. Prowadził ją Mateusz Roman Hinc OFMCap – psycholog, psychoterapeuta, wykładowca psychologii. Ojciec Mateusz należy do Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów i jest zaangażowany głównie w psychoterapię osób duchownych. W CFD prowadził wcześniej wykłady i konwersatoria dla uczestników Szkoły Wychowawców Seminariów Duchownych Diecezjalnych i Zakonnych oraz w ramach Szkoły Kierownictwa Duchowego prowadził sesje: „Kryzys a pokój serca” (22-24 II 2013) i „Relacje a potrzeba stawiania granic” (2-4 X 2015). 
 
Brak relacji z drugim człowiekiem jest często główną przyczyną trudności, a niekiedy i zaburzeń. Nie chodzi o jakiekolwiek relacje. Ludzkie relacje wymagają dojrzałości. Dojrzałe życie rozwija się dzięki dojrzałym relacjom. Sesja poświęcona była próbie zdefiniowania dojrzałości tak psychicznej, jak i religijnej człowieka, spojrzeniu na komunikację i na możliwości płynące z ludzkiego charakteru.
 
Konferencje zostały nagrane przez nasze studio i wydane w formacie MP3. Zakupu płyty można dokonać na stronie: www.sklep.katolik.pl
 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook