logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---
A
A
A
 
Jak prowadzić życie duchowe?
W miniony weekend, 20-22 maja 2016 r., w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie rozmawiano o tym, jak prowadzić życie duchowe. Rozważania na tem temat poprowadziło dwóch wspaniałych kierowników duchowych - Józef Tarnówka SDS oraz Piotr Szyrszeń SDS.  
 
"Jak prowadzić zycie duchowe? Najlepszą z możliwych, choć nie jedyną, odpowiedzią na to pytanie jest - życie duchowe należy prowadzić indywidualnie, osobowo. Co to znaczy? Życie duchowe to życie z Bogiem. To szukanie własnej drogi do Boga, jako relacji szczególnej, niepowtarzalnej, niepodobnej do żadnej innej relacji" - mówił Józef Tarnówka SDS. Sięgając po „Dziennik duchowy” sługi Bożego Franciszka Marii od Krzyża Jordana, rekolekcjonista podkreślał, że wraz z poznawaniem Boga prowadzimy najistotniejszą część naszego życia duchowego. "To, czego ludziom najbardziej brakuje, to poznanie Boga" - cytuje ksiądz Tarnówka. 
 
   

Piotr Szyrszeń SDS wskazywał też na Pismo Święte i Katechizm, jako źródło naszego życia duchowego. Rekolekcjonista wyjaśniał, że prowadzić życie duchowe, to znaczy zgadzać się na prowadzenie przez Ducha Świętego. Owo życie opiera się na założeniu, na niezachwianej wierze, że Bóg osobiście kieruje moim życiem.

Sesję w całości nagraliśmy i wydaliśmy na płytach MP3. Już teraz można zakupić je w naszym sklepie www.sklep.katolik.tv. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook. Tam, na bieżąco można śledzić działalność naszego wydawnictwa! 
 
 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2018   |  Facebook