logo
 
A
A
A
 
Jak radzić sobie z gniewem?

W Centrum Formacji Duchowej w Krakowie w dniach od 15-17 listopada, bp. Janusz Mastalski poprowadził Sesję pt."Jak radzić sobie z gniewem?".

 

Bp Janusz Mastalski - biskup pomocniczy archidiecezji krakowskiej, rektor Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej (od 2017 r.), familiolog, rekolekcjonista, kierownik duchowy, wykładowca pedagogiki na Papieskim Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie, mianowany biskupem pomocniczym archidiec. krakowskiej - 3 XII 2018, sakrę biskupią przyjął - 5 I 2019.

 

Celem sesji była pomoc w radzeniu sobie z gniewem, złością i negatywnymi emocjami. Rozważania skupiały się wokół uświadomienia sobie (w świetle słowa Bożego, psychologii i pedagogiki), czym gniew jest i czy zawsze musi być on toksyczny? Oprócz pochylenia się nad biblijnymi tekstami można było wypracować własny sposób pokonywania w sobie i w innych złości oraz negatywnych interakcji emocjonalnych. Konferencje zostały zogniskowane wokół szeroko pojętej pomocy człowiekowi w kształtowaniu postawy łagodności.

 

Sesja "Jak radzić sobie z gniewem?" została nagrana przez ekipę Studio Katolik i wydana w formacie MP3.

Zakupu płyty z nagraniami rekolekcji można dokonać na naszej stronie: www.sklep.katolik.pl.
                                                                       Zapraszamy!

 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook