logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---
A
A
A
 
Jezu, Ty się tym zajmij!
W listopadzie w naszym studiu nagrywaliśmy bestsellerową książkę pani Joanny Bątkiewicz-Brożek pt. „Jezu, Ty się tym zajmij!”, wydanej nakładem wydawnictwa Esprit. Jest to biografia Sługi Bożego księdza Dolindo Ruotolo, włoskiego mistyka, tercjarza franciszkańskiego, od pewnego czasu dobrze znanego w Polsce.

Ksiądz Dolindo posiadał przedziwny wgląd w duszę człowieka – napisał ponad 220 tysięcy immaginette, czyli obrazków z proroczym słowem skierowanym do konkretnej osoby. Pozostawił po sobie 33 tomy komentarzy biblijnych, liczne dzieła teologiczne, mistyczne i ascetyczne, tomy listów i zapisków autobiograficznych. 
 
Niezwykle ceniony przez o. Pio, który często odsyłał do niego penitentów. Kapłan heroicznie wierny Kościołowi, mimo że szczególnie doświadczany, m.in. z powodu oskarżeń nieprzychylnych mu osób, wielokrotnie stawiany przed Świętym Oficjum, oskarżany o herezję, z wieloletnim zakazem odprawiania Mszy Świętej i głoszenia homilii. 
 
W 1997 roku został rozpoczęty jego proces beatyfikacyjny, który nadal trwa.
 
Lektura książki „Jezu, Ty się tym zajmij!” poruszy każdego, kto po nią sięgnie. Rozpala serce miłością ku Bogu i zachęca do poświęcenia Mu wszystkiego bez wyjątku aktem zawierzenia, które podyktował księdzu Dolindo sam Pan Jezus. 
 
Autorka Joanna Bątkiewicz-Brożek to dziennikarka, publicystka, tłumaczka, obecnie współpracuje z portalami Vatican Insider oraz Aleteia. Ks. prof. Skrzypczak mówi o niej tak: „...Autorka to złodziejka. Dlaczego? Gdyż skradnie wam każdą wolną chwilę. Bo od świadectw o neapolitańskim kapłanie trudno się oderwać. A po przeczytaniu zostaje dojmujące łaknienie poznawania księdza Ruotolo więcej i więcej…”
 
Nic dziwnego, że z wielką radością, weszliśmy we współpracę z Wydawnictwem Esprit i rozpoczęliśmy nagrania do audiobooka książki „Jezu, Ty się tym zajmij”. 
 
Całość nagrania trwa ponad 15 godzin, a lektorami byli: Alicja Kabała, Dariusz Kowalski i Jacek Lecznar. Mamy nadzieję, że zrealizowanie audiobooka do książki „Jezu, Ty się tym zajmij” to początek dłuższej współpracy z wydawnictwem Esprit.
 
 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook