logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---
A
A
A
 
Kolejna sesja Szkoły Wychowawców
W dniach 19-23 listopada 2018 roku w Centrum Formacji Duchowej odbyła się ósma sesja ze Szkoły Wychowawców WSD 2017-2019.

W ramach wykładów i konwersatoriów z uczestnikami spotkali się:
 
- bp dr  Damian Bryl, wikariusz generalny archidiecezji Poznańskiej, członek Komisji Wychowania Katolickiego, Komisji Duchowieństwa, Rady ds. Rodziny i Ogólnopolskiego Komitetu Organizacyjnego Obchodów 1050. Rocznicy Chrztu Polski.
 
- bp prof. dr hab. Janusz Mastalski, biskup pomocniczy archidiecezji krakowskiej, rektor Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej.
 
- ks. prof. dr hab. Romuald Jaworski, teolog, psychoterapeuta, profesor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, przewodniczący Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich.
 
Wprowadzenia do Lectio divina pod ogólnym tytułem „Misja w mocy Ducha.Piotr i ja”. Medytacje nad stronicami Dziejów Apostolskich, przeprowadził ks. Krzysztof Wons SDS, dyrektor CFD salwatorianów w Krakowie.
 
Wykłady oraz wprowadzenia w medytację zostały przez nas nagrane i wydane na płycie MP3, którą otrzymują po każdej sesji uczestnicy szkoły. 

Tradycja Szkoły Wychowawców WSD 2017-2019 sięga ponad 15 lat. Jest to dobra okazja dla przełożonych zgromadzeń i wychowawców do pogłębiania nietylko swojej wiedzy, ale także do zadbania o swoją duchowość i autentyczność w wierze, które jest ważnym elementem formacji opartej na autorytecie.
  
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook