logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---
A
A
A
 
Koncert pamięci 'W duchu i przyjaźni'
29 listopada 2017 w auli seminaryjnej w Opolu odbył się Koncert pamięci poświęcony ks. Krzysztofowi Grzywoczowi. Wcześniej, o godz. 17.00, w kościele seminaryjnym została odprawiona Eucharystia w intencji ks. Krzysztofa.
Na to spotkanie Studio Katolik zostało zaproszone jako wydawca konferencji wygłoszonych przez zaginionego księdza Krzysztofa. Przygotowano dla nas stoisko, na którym sprzedawaliśmy nasze audiobooki i filmy. Razem z nami byli także przedstawiciele Wydawnictwa Salwator, którzy prezentowali swoje pozycje wydawnicze. 
 
Koncert „W duchu i przyjaźni” zgromadził komplet publiczności w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego. Fragmenty z wydanego przez "Salwator" tomu tekstów ks. Grzywocza „W duchu i pamięci” czytał między występami muzyków Radosław Pazura. Muzycy zaprezentowali nie tylko piosenki ze swojego repertuaru, ale i ulubione piosenki ks. Krzysztofa. Zabrzmiała piosenka „Jednego serca tak mało, tak mało”, „Łatwopalni” oraz finałowy utwór grupy „Quinn” z filmu „Nieśmiertelny”. 
 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2018   |  Facebook