logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---

2013-11-15
Jak pomagać w słuchaniu Słowa?
Centrum Formacji Duchowej przygotowało i zapoczątkowało nowy nurt rekolekcji lectio divina: „Cztery Ewangelie jako cztery etapy dojrzewania chrześcijańskiego”.  »
 
2013-11-14
Bartolo Longo - Od kapłana szatana do Apostoła Różańca - zobacz wideo z produkcji
Kiedy 26 października 1980 roku Jan Paweł II wyniósł do chwały ołtarzy bł. Bartola Longa, wiele osób zadawało sobie pytanie, kim jest ten człowiek, którego papież nazwał przykładem dla swieckich katolików? »
 
2013-11-08
X Dni Duchowości Biblijnej w CFD
Już po raz dziesiąty odbywały się w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie Dni Duchowości Biblinej. Czterodniowe spotkanie, w dniach 8-11 listopada 2013 r. tym razem przeżywaliśmy pod hasłem „Błogosławieni prześladowani”. »
 
2013-10-24
Studio Katolik i Wydawnictwo Salwator - razem na Targach ksiązki w Krakowie
Pod koniec każdego roku Kraków staje się mekką czytelnictwa, a to za sprawą Targów Książki. Na takim wydarzeniu nie może zabraknąć dobrych książek i dobrych audiobooków. W tym roku Studio Katolik i Wydawnictwo Salwator zapraszają na wspólne stoisko..   »
 
2013-08-20
Dziedziniec mistrzów duchowych - nowa seria filmów o duchowości
Dzięki intensywnej współpracy Studia Katolik z krakowskim Centrum Formacji Duchowej mamy zaszczyt przedstawić pierwszy film z cyklu "Dziedziniec Mistrzów Duchowych". Jest to cykl oparty o rozmowy Krzysztofa Wonsa SDS ze znanymi postaciami świata Kościoła na temat wiary, modlitwy i Słowa Bożego.   »
 
2013-08-07
Pogłębienia lectio divina w wakacje
W miesiące wakacyjne potrzebny jest nie tylko odpoczynek fizyczny, ale także i duchowy. W trzebińskim Centrum Formacji Duchowej w lipcu i sierpniu miały miejsce, tzw. Pogłębienia w rekolekcjach lectio divina. »
 
2013-07-20
Rekolekcje ze Słowem Bożym
W naszych wyborach nie jesteśmy wolni od różnych uwarunkowań psychicznych i duchowych. Wybieramy najczęściej tak, jak zostaliśmy wybrani i przyjęci przez najbliższych – rodziców, rodzinę, rodzeństwo... »
 
2013-07-18
Dobre książki dają się słuchać – audiobooki w Studiu Katolik
W tym roku podjęliśmy nową inicjatywę ewangelizacyjną. Idąc z duchem czasu, włączamy się w tworzenie oferty audiobooków dla wszystkich, którzy lubią słuchać nagranych książek, na przykład dla młodzieży, starszych osób czy jak również kierowców bezczynnie stojących w korkach.   »
 
2013-07-02
Amerykanie uczą się pielgrzymować – ”57,5 mili”
Amerykanie odkrywają wyjątkową wartość duchową pokonywanego dystansu, podejmowania trudu i wyrzeczeń, doświadczenia wspólnoty. Odkrywają, czym jest pielgrzymowanie. Te poszukiwania utrwaliliśmy w filmie "57,5 mili", który jest już dostępny w sprzedaży. »
 
2013-06-10
Mojżesz, duchowy przewodnik ludu – nagranie rekolekcji Bruny Costacurty
W dniach 7-9 czerwca 2013 r. w ramach Szkoły Biblijnej w krakowskim Centrum Formacji Duchowej odbyła się sesja „Mojżesz, duchowy przewodnik ludu. Księga Wyjścia”. Prowadziła ją Bruna Costacurta. Jak dotychczas rekolekcje zostały nagrane na 6 płytach CD. Tym razem aż 5 godzin słuchania! »
 
 
1  
...
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
...
 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2018   |  Facebook