logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---

2018-09-17
Szkoła Wychowawców Seminaryjnych
Rozpoczął się drugi rok zajęć Szkoły Wychowawców Seminariów Duchownych w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie... »
 
2018-09-03
Wielkie pytania Kościoła
W dniach 31 sierpnia - 2 września 2018 r. w ramach Szkoły Biblijnej w Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie miała miejsce sesja formacyjna prowadzona przez abpa Grzegorza Rysia... »
 
2018-08-31
Prapremiera filmu 'Become great before God'
28 sierpnia w opactwie w Sankt Ottilien niedaleko Monachium podczas obrad XIX Kapituły Generalnej Salwatorianów miała miejsce prezentacja pierwszej części filmu o Założycielu Salwatorianów... »
 
2018-08-27
Spotkania z Jezusem na Górze
W dniach 24-26 sierpnia 2018 roku, w ramach Szkoły Modlitwy Słowem Bożym, w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie, odbyła się sesja rekolekcyjna pt. "Spotkania z Jezusem na górze". Konferencje wygłosił ks. Joachim Stencel SDS, duszpasterz krakowskiego CFD, kierownik duchowy i rekolekcjonista.  »
 
2018-08-07
Muzyczna podróż z Ojcem Franciszkiem Jordanem
Studio Katolik wyprodukowało film o Ojcu Franciszku Marii Jordanie, założycielu zgromadzenia salwatorianów (Towarzystwo Boskiego Zbawiciela), pt."Become great before God" [Bądź wielki przed Bogiem], w reżyserii Grzegorza Misiewicza. Szymon Szewczyk, który skomponował muzykę do filmu, tak napisał na temat swojej pracy na facebook'u: »
 
2018-07-16
Tajemnica Maryi
Studio Katolik zajęło się ostatnio produkcją dla Apostolicum i Domu Rekolekcyjno-Konferencyjnego Księży i Braci Pallotynów w Konstancinie-Jeziornej, rekolekcji z postem Daniela. Prowadzi je ks. dr Jan Jędraszek SAC, filozof i biblista, pracujący w Centrum Animacji Misyjnej. »
 
2018-07-02
'Katolicyzm' po polsku w USA
Wydana przez Studio Katolik polska wersja językowa serialu dokumentalnego "Katolicyzm" dotarła ostatnio za Ocean i trafiła w ręce jej autora Biskupa Roberta Barrona. Założyciel ewangelizacyjnego apostolatu Word on Fire Ministries, a jednocześnie pomysłodawca i główny realizator filmu z radością powitał "polski" egzemplarz. »
 
2018-06-14
Serial 'Katolicyzm' - odpowiedź na nijaki katolicyzm
"W czasach narastającego zamętu i drwiny z religii, zwłaszcza katolickiej, taka porcja katechezy na najwyższym poziomie jest jak łyk czystej wody ze źródła" - tak ks. Tomasz Jaklewicz, w najnowszym numerze "Gościa Niedzielnego", mówi o amerykańskiej serii "Katolicyzm", której polską wresję wprowadziło  ostatnio na rynek Studio Katolik. »
 
2018-06-13
Listy do Ojca Jakuba w TBN Polska
Sieć telewizyjna TBN Polska, będąca częścią "Trinity Broadcasting Network", zakupiła od Studio Katolik prawa do emisji filmu "Listy do ojca Jakuba".   »
 
2018-06-04
Niezniszczalny Pokarm - niezniszczalne życie
W dniach 1-3 czerwca 2018 roku odbyło się spotkanie w ramach Szkoły Wiary, która jest inicjatywą podjętą przez Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie we współpracy z Centrum Aletti z Rzymu. Tematem tegorocznej sesji jest 'Życie ludzkie jako życie eucharystyczne'. »
 
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
...
 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook