logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---
A
A
A
 
Niezniszczalny Pokarm - niezniszczalne życie
To, co ofiarujemy w czasie Eucharystii: chleb i wino, naszą pracę i świat, staje się w Chrystusie Jego życiem. Wszystko, co dajemy w Eucharystii, zostaje nam oddane jako pokarm służący Jego życiu w nas. Chrystus stał się pożywieniem, abyśmy mogli żyć życiem niezniszczalnym. Od dnia chrztu św. mamy w sobie życie niezniszczalne, dlatego potrzebujemy niezniszczalnego pokarmu, którym jest On sam. Sesja przebiegać będzie w klimacie pustyni i medytacji z możliwością indywidualnej rozmowy z kierownikiem duchowym.
 
Spotkanie poprowadzili: Marko Ivan Rupnik SJ - dyrektor Centro Aletti w Rzymie, teolog, rekolekcjonista, kierownik duchowy, twórca mozaik, wykładowca na papieskich uczelniach w Rzymie, konsultor watykańskich Kongregacji, Maria Campatelli - teolog zajmująca się eklezjologią wschodnią i teologią kultury, dyrektor wydawnictwa Lipa przy Centro Aletti oraz Nataša Govekar - teolog ze specjalizacją z misjologii, zajmująca się przekazem wiary za pośrednictwem obrazu, dyrektor departamentu teologiczno-duszpasterskiego w watykańskim Sekretariacie ds. komunikacji.
 
Konferencje zostały nagrane przez Studio Katolik i wydane w formacie MP3. Zakupu płyty można dokonać na stronie: www.sklep.katolik.pl

Szczegóły dotyczące spotkania oraz homilie dostępne są na stronie Centrum Formacji Duchowej.

 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2018   |  Facebook