logo
 
A
A
A
 
Nowy film o Ojcu Jordanie
Rozpoczęliśmy prace nad filmem dokumentalnym o Ojcu Franciszku Marii od Krzyża Jordanie. "Bądź wielki przed Bogiem!" - to tytuł tego nowego filmu, do którego powstał już scenariusz a wkrótce (w drugiej połowie września) rozpoczną się zdjęcia realizowane w Niemczech, Szwajcarii oraz Rzymie. 
 
Dla tego projektu powstała także strona internetowa www.FatherJordan.com na której systematycznie będą umieszczane nowe informacje o przebiegu prac nad filmem. W tej chwili można zobaczyć pierwszy trailer filmu oraz wypowiedź księdza Generała.
W założeniu ma to być 3-częściowa opowieść o łącznej długości ok. 90 min. podczas której widzowie będą mogli poznać życie i działalność Ojca Jordana oraz miejsca w których żył. Film będzie przygotowywany w kilku wersjach językowych aby jak najszerzej mógł być rozpowszechniany na całym świecie. 
 
Głównymi producentami są Generalat Salwatorianów oraz Studio Katolik ale dużą pomoc logistyczną dla ekipy filmowej udzielą także Salwatorianie niemieccy i szwajcarscy. 
Ze względu na duże koszty związane zwłaszcza z transportem ekipy filmowej oraz pozwoleniami na kręcenie zdjęć w Rzymie i Ziemi Świętej mile widziana jest każda dodatkowa forma pomocy dla tego dzieła - informacje jak można wspomóc także zawarte są na stronie:  www.FatherJordan.com 
 
     
---  r e k l a m a  ---
 

 

 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2021   |  Facebook