logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---
A
A
A
 
Prapremiera filmu 'Become great before God'
28 sierpnia w opactwie w Sankt Ottilien niedaleko Monachium podczas obrad XIX. Kapituły Generalnej Salwatorianów miała miejsce prezentacja pierwszej części filmu o Założycielu Salwatorianów i Salwatorianek, Ojcu Franciszku Marii od Krzyża Jordanie, który został wyprodukowany przez Studio Katolik.
 
Ojcowie kapitulni podczas popołudniowej sesji obrad nie tylko obejrzeli film ale również zapoznali się z prezentacją poświęconą działalności Studia Katolik oraz poznali kulisy powstawania filmu "Become great before God" (Bądź wielki przed Bogiem). 
 
Film przyjęto z wielką wdzięcznością. W komentarzach podkreślano wielki profesjonalny wysiłek a po projekcji nagrodzono go oklaskami. Mimo, że w ramach obrad Kapituły zaplanowana była prezentacja tylko pierwszej części filmu na życzenie ojców kapitulnych w kolejnych dniach zostały pokazane także pozostałe dwie części filmu. 
 
Wkrótce zostaną przygotowane tłumaczenia filmu na inne języki tak aby historię Ojca Jordana mogli poznać ludzie na całym świecie, wszędzie gdzie żyją i pracują jego duchowi synowie córki.

www.FatherJordan.com
 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook