logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---
A
A
A
 
Radość - sól życia chrześcijańskiego
W dniach 5-7 października 2018 r. w ramach Szkoły Kierownictwa Duchowego odbyła się sesja "Radość - sól życia chrześcijańskiego", którą prowadził o. Amedeo Cencini FdCC - wychowawca, psychoterapeuta, kierownik duchowy, ceniony włoski formator
 
Chrześcijaństwo smutne i opresyjne obce jest przesłaniu Ewangelii. Uczestnicy sesji zostali poprowadzeni do odkrycia na nowo autentycznego wymiaru radości, która jest solą życia człowieka wierzącego. W świetle Słowa Bożego i refleksji psychopedagogicznej ukazana została istota radości. Radość nie jest sprawą taniego, chwilowego dobrego samopoczucia, ale sprawą treści, dojrzałości i wewnętrznej solidności osoby, sprawą doświadczenia i mądrości życiowej, dzięki której chrześcijanie, ludzie radości, uśmiechu i dobrego humoru, stają się apostołami optymizmu, który płynie z pewności nadziei.
 
Przez Studio Katolik zostało wydanych wiele publikacji, które byłyprowadzone przez o. Amedeo w CFD w Krakowie. M.in. „Od wychowania do formacji” - sesja sprzed piętnastu laty (6-8 VI 2003), „Cielesność i Duchowość” zawiera konferencje z sesji Szkoły Kierownictwa Duchowego (20-22 II 2015). Duchownym i osobom konsekrowanym polecamy nagrania z rekolekcji: „Rozpal w sobie na nowo charyzmat powołania” (25-27 I 2017).
 
Wszystkie te sesje i wiele innych są dostępne na:
 
 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook