logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---
A
A
A
 
Sesja "Spotkanie Jezusa z Samarytanką (J 4, 4-42). Spotkanie z pragnieniem"
 W dniach 22-24 marca 2019 w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie, mieliśmy przyjemność nagrać rekolekcje pod hasłem: „Spotkanie Jezusa z Samarytanką (J 4, 4-42). Spotkanie z pragnieniem”.
 
Konferencje w ramach Szkoły Biblijnej poprowadziła s. Judyta Pudełko PDDM, ze Zgromadzenia Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza, wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie (PWTW), zaangażowana w duszpasterstwo biblijne i popularyzowanie lectio divina.
 
W tych dniach skupienia prowadząca spotkanie, wykorzystując medytację nad fragmentami Ewangelii wg św. Jana, wprowadzała uczestników rekolekcji w moment spotkania Jezusa z kobietą z Samarii... ale nie tylko z nią. Głębia Jezusowego spotkania i ukryte w nim dwa pragnienia realizuje się bowiem w oczekiwaniu na spotkanie z każdym człowiekiem. Siostra Judyta podjęła się analizy i pogłębienia trzech wątków, poruszonych w perykopie z Ewangelii wg św. Jana: woda żywa, małżeństwo i kult. 
 
S. Judyta Pudełko gościła już dwukrotnie w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie, w czasie Dni Duchowości Biblijnej „Stary Testament czytany w świetle Ewangelii”, gdzie podjęła temat „Rok łaski od Pana – Jezus czyta proroka Izajasza” (10 XI 2017), a potem razem z Krzysztofem Wonsem SDS prowadziła spotkanie „Towarzyszenie w rekolekcjach lectio divina. Etap czwarty: Ewangelia wg św. Jana” (15-17 XI 2017).
 
Po nagranie z sesji „Spotkanie z Samarytanką. Spotkanie z pragnieniem”, jak i poprzednie sesje siostry Judyty Pudełko zapraszamy jak zawsze do naszego sklepu: „Spotkanie z Samarytanką. Spotkanie z pragnieniem”.
 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook