logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---
A
A
A
 
Sesja rekolekcje lectio divina : Droga z Abrahamem
Oddajemy w Wasze ręce, uszy i serca kolejną sesję rekolekcji lectio divina zarejestrowaną w Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Trzebini w dniach 28.12.2018 do 05.01.2019.
Konferencje podczas rekolekcji wygłosił ks. Bogusław Zeman SSP, który wprowadza nas na drogę Abrahamowej pielgrzymki wiary; pełnej niespodziewanych przeszkód i prób.
Rekolekcje lectio divina „Droga z Abrahamem” są próbą towarzyszenia patriarsze i odnajdywania w całej jego historii „znaków topograficznych” dla drogi naszego życia i wypełnienia naszego powołania.
Rekolekcje te są proponowane jako tzw. „pogłębienie” osobom, które odprawiły lectio divina z czterema Ewangelistami. Sesje rekolekcyjne "są nurtem rekolekcji opartym na programie cztery Ewangelie jako cztery etapy dojrzewania chrześcijańskiego, poprowadzone prze Krzysztofa Wonsa SDS dyrektora CFD w Krakowie.
Rekolekcje "Lectio Divina ze św. Markiem" są pierwszym etapem formacji chrześcijańskiej dla osób wszystkich stanów w Kościele, idąc drogą Dwunastu, którzy zafascynowali się Jezusem. Drugim etapem są "Lectio Divina ze św. Mateuszem", a po rekolekcjach z Markiem i Mateuszem oddajemy się prowadzeniu św. Łukasza.
Natomiast rekolekcje lectio divina z Janem są zaproszeniem do przemodlenia w świetle Słowa Bożego osobistej wiary w Jezusa – Mistrza i Oblubieńca. Płyta ta wieńczy cykl formacji: cztery Ewangelie jako cztery etapy dojrzewania chrześcijanina.
 
Studio Katolik rejestrowało przebieg wszystkich sesji. Najnowsze nagranie z rekolekcji lectio divina Droga z Abrahamem, a także dotychczasowe płyty z wcześniejszych spotkań Towarzyszenie w rekolekcjach lectio divina są do nabycia w naszym sklepie internetowym
 
Serdecznie zapraszamy!
 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook