logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---
A
A
A
 
Targi Wydawców Katolickich
Jak co roku na wiosnę w Warszawie w Arkadach Kubickiego odbywają się Targi Wydawców Katolickich. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć... 
Od 5-9 kwietnia na stoisku nr 4 prezentowaliśmy nasze audiobooki oraz filmy. Sporo odwiedzających pytało o naszą działalność wydawniczą i produkcyjną. 
 
Poznaliśmy też laureatów nagrody FENIKS 2017, nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich, która jest jedynym wyróżnieniem w Polsce skierowanym przede wszystkim do wydawców i autorów literatury religijnej i katolickiej.
 
Nagroda Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS przyznawana jest od blisko dwóch dekad najlepszym publikacjom w dedykowanych - w szerokim znaczeniu - tematyce religijnej, wydawanych w języku polskim na rodzimym rynku książki. FENIKS jest jedynym wyróżnieniem w Polsce skierowanym przede wszystkim do wydawców i autorów literatury religijnej i katolickiej.
 
Kapituła przyznała także Wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:
W kategorii „multimedia” wyróżnienie otrzymała edukacyjna gra planszowa „W pustyni i w puszczy" zintegrowana z internetową platformą wiedzy www.sienkiewicz.promocjaksiazki.pl” autorstwa Wojciecha Rzadka i Anny Stosik (Agencja Promocyjna OKO). Gratulujemy i cieszymy się ponieważ lektora do wersji angielskiej tej gry nagrywaliśmy w naszym Studiu Katolik :-) 
 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2018   |  Facebook