logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---
A
A
A
 
Wyróżnienie Feniks 2019
Podczas Targów Wydawców Katolickich, które odbyły się w Warszawie w dniach od 4 do 7 kwietnia, poznaliśmy laureatów nagrody FENIKS 2019. Feniks to prestiżowa nagroda Stowarzyszenia Wydawców Katolickich, która jest jedynym wyróżnieniem w Polsce skierowanym przede wszystkim do wydawców i autorów literatury religijnej i katolickiej. 
 
Z wielką radością i dumą informujemy, że Studio Katolik otrzymało wyróżnienie w kategorii multimedia za serię „KATOLICYZM – pasjonująca podróż w głąb wiary”. 10-odcinkowy serial dokumentalny z biskupem Barronem, wprowadzający w wiarę katolicką, dzięki naszym wydawniczym staraniom jest dostępny w polskim rynku z polską wersją językową: z lektorem lub napisami, w eleganckim wydaniu pudełkowym. Jesteśmy przekonani, że może służyć jako materiał do użytku codziennego, jako pomoc katechetyczna bądź duszpasterska, a także może być pięknym i wartościowym prezentem.
 
W serii „KATOLICYZM” po raz pierwszy prawda, dobro i piękno wiary katolickiej zostało zaprezentowane w formie serialowej, proponowanej jako podróż z biskupem Robertem Barronem do ponad 50 miejsc w 15 krajach świata w poszukiwaniu i odkrywaniu misterium wiary katolickiej.
 
Seria „KATOLICYZM – pasjonująca podróż w głąb wiary" została przyjęta w Polsce z ogromnym entuzjazmem i cieszy się wielką popularnością.
 
Zapraszamy zatem do obejrzenia zwiastunu: 
                  
 Zestaw 5 płyt DVD z książką jest dostępny do nabycia w naszym sklepie internetowym:        
"Katolicyzm - zestaw 10 odcinków DVD".
 
 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook