logo
 

Katoflix

A
A
A
 
Sesja: Gwałtownicy Królestwa

W dniach od 26.11-28.11 mieliśmy przyjemność nagrać rekolekcje pod hasłem Gwałtownicy Królestwa. Lectio divina z Jakubem i Janem. Konferencje w ramach Szkoły Modlitwy Słowem Bożym poprowadził w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie ks. Krzysztof Wons - dyrektor CFD w Krakowie, wykładowca teologii duchowości, kierownik duchowy i rekolekcjonista.


W Jezusie ukrzyżowanym i zmartwychwstałym objawia się prawda, że Królestwo Boże gwałt cierpi i gwałtownicy je zdobywają. Wziął na siebie wszelką przemoc gwałtowników, by zdobyć ich serca Boską miłością. Chce zdobyć także nasze serca, jak zdobył „synów gromu”. Pójdziemy drogą Jakuba i Jana, którzy dali się porwać przez Jezusa. Cierpliwie ewangelizował ich charaktery i temperamenty przemieniając w Bożych „gwałtowników Królestwa”. Lectio divina z Jakubem i Janem to zaproszenie do modlitwy słowem Jezusa, który pragnie bogactwo naszych osobowości, charakterów i temperamentów ukierunkować na zdobywanie razem z Nim Królestwa.

 

Tematy konferencji:

1. Królestwo Boże gwałt cierpi
2. Nawracanie gwałtowników
3. Nadgorliwi neofici
4. Pokusa światowości
5. Kryzys gwałtowników
6. Intronizacja Chrystusa Króla…

 

Konfrencje sesji pt.: „Gwałtownicy Królestwa" jak i pozostałe konferencje ojca Krzysztofa Wonsa zostały nagrane przez ekipę Studio Katolik i wydane w formacie MP3.


Zapraszamy do naszego sklepu!
https://sklep.katolik.tv/

 
     
---  r e k l a m a  ---
 

 

 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2022   |  Facebook