logo
 
 ***

 Film o ojcu Jordanie
www.FatherJordan.com

***
     
---  r e k l a m a  ---

2011-05-11
Caput Mundi - nowa płyta zespołu Malchus
Malchus to zespół grający chrześcijańską muzykę metalową, często określaną jako melodyjny progresywny metal. W tym roku nagrał swoją kolejną płytę "Caput Mundi". Powyższy materiał stanowi prezentację nowego materiału, który juz niedługo dostępny będzie w naszym internetowym sklepie... »
 
2011-03-24
Wywiad z abp Piero Marinim - bliskim współpracownikiem Jana Pawła II
W czasie sesji o Celebracji Misterium Eucharystii w dniach 4-6 marca 2011 r. abp Piero Marini podzielił się z uczestnikami rekolekcji w Centrum Formacji Duchowej osobistym doświadczeniem spotkań ze Sługą Bożym Janem Pawłem II. Dyrektor Centrum, ksiądz Krzysztof Wons, poprowadził z arcybiskupem rozmowę, którą zarejestrowaliśmy, aby tak wartościowy wywiad mógł przyjąć także formę filmową. »
 
2011-03-16
Spotkanie SWM w Zakrzowie
Wezwanie Ojca Jordana jest ciągle aktualne. Potrzeba naszego apostolskiego życia by ludzie mogli poznać i pokochać Jezusa, który przychodzi zbawić świat. Nie wszyscy to wiedzą. Nie wszyscy Go kochają. To szczególna misja jaką realizują Salwatorianie... »
 
2011-03-09
Jan Paweł II w domu generalnym salwatorianów
Studio Katolik podczas niedawnej wizyty w Rzymie zdobyło archiwalne materiały filmowe z wizyty Jana Pawła II w domu generalnym Salwatorianów w Rzymie!... »
 
2011-03-02
ks. Andrzej Ubrański o beatyfikacji Ojca Jordana
Proces beatyfikacyjny ojca Franciszka Jordana rozpoczął się w roku 1942. Teraz jego wyniesienie na ołtarze staje się coraz bliższe... »
 
2011-02-24
Zwiastun filmu o ks. Tadeuszu Styczniu SDS
Można zadać sobie pytanie - skąd bierze się wartość człowieka? Czy z tytułów, które w życiu zdobył; czy z miejsc, które zwiedził; czy może z ilości książek, które napisał i prelekcji, które wygłosił? Może tak... »
 
2011-01-27
Prace nad nowym dokumentem filmowym
Pod koniec ubiegłego roku, 14 października zmarł wybitny i nieoceniony Profesor KULu, znany etyk, filozof, salwatorianin - ks. Tadeusz Styczeń. Pozostawił po sobie wiele prac z dziedziny etyki, wiele nagród i tytułów, ale przede wszystkim pozostawił po sobie wspomnienia... »
 
2011-01-25
Zakup nowej kamery JVC GY HM-700
Do naszego studia zakupiliśmy nową kamerę JVC GY-HM700. Usprawni ona realizację filmów na terenie Polski i za granicą...   »
 
2011-01-21
Nagranie w CFD w Krakowie
Od 10 do 14 stycznia potrwa nagrywanie wykładów szkoły wychowawców seminaryjnych w Centrum Formacji Duchowej. Uczestnicy podejmować będą temat życia we wspólnocie. Wykłady i konwersatoria pprowadzą: ks. dr Romuald Jaworski, ks. dr Krzysztof Grzywocz i dr Mieczysław Kożuch SJ. »
 
2010-12-17
Pomiary akustyczne naszego studia
W dniu 16 grudnia przedstawiciele firmy Gorycki & Sznyterman dokonali pomiarów akustycznych pomieszczeń naszego studia. Celem pomiarów była weryfikacja założonych w projekcie wykonawczym parametrów akustycznych... »
 
 
1  
...
21  
22  
23  
24  
25  
26  
 
     
---  r e k l a m a  ---
 

   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook